Četrta zaporedna zmaga Olimpije v Stožicah

Prva liga 28. Apr 201919:53 > 20:04
NK Olimpija Ljubljana

Trener Olimpije Safet Hadžić tudi v četrto, odkar je (spet) postal trener zmajev, ostaja stoodstoten. Tokrat je z Olimpijo v sklopu Prve Lige s 3:2 doma ugnal NK Krško.

Olimpija je z novim paketom treh točk prednost za vodilnim Mariborom zmanjšala na deset točk. Danes so vijoličasti namreč v Murski Soboti remizirali z Muro (2:2).

Mrežo gostov je načel Endri Čekiči v 20. minuti, ob koncu prvega polčasa je z enajstmetrovke na 2:0 povišal Rok Kronaveter, a so navijači Olimpije do konca trepetali za zmago.

Krško je v 51. minuti znižalo prek Anteja Vukušića in ofenzivo proti golu nadaljevalo, kar so Ljubljančani kaznovali v 86. minuti, ko je za 3:1 zadel Rok Kidrič. Pet minut kasneje so gostje izvedli kot, po katerem je z glavo zadel Ante Kordić. Krčanom je zmanjkalo sape in časa, da bi izid poravnali.

V naslednjem krogu Olimpija ta četrtek gostuje v Celju, Krško pa gosti Rudar.