Sežana na Ptuju samo do točke

Prva liga 11. Maj 201922:53 > 22:57
NK Tabor Sežana

Sežana je v 27. krogu 2. SNL prišla zgolj do točke na Ptuju, kar pomeni, da bi Bravo ob morebitni zmagi v Brdih prednost na vrhu lestvice lahko povišal na tri točke.

Ptujčani so vodili vse od 11. minute, ko je bil domači kapetan Anton Rogina natančen iz bele točke. Sežani je točko priboril najboljši strelec Ibou Kebe, ki je izenačil v 70. minuti. Remi Kraševcev so izkoristile Radomlje, ki za drugim mestom sedaj zaostajajo samo dve točki. Radomljani so tokrat z 2:1 odpravili Brežice.

Nafta in Dob sta se razšla brez zadetkov, Beltinci so bili s 3:2 boljši od Ankarana Hrbatinov, Krka je doma z 2:1 odpravila Rogaško, Fužinar pa je bil v gosteh po pravih strelskih vajah s 5:4 boljši od Jadrana iz Dekanov.

Bravo v nedeljo gostuje pri Brdih, medtem ko Ilirija gosti Bilje.