Getty Images/Stuart Franklin

14.05.2019 | 19.16

Rudarju tri točke v Gorici

Nogometaši Rudarja so slavili na gostovanju v Gorici v 33. krogu PLTS z rezultatom 2:1.

BIG fudbal

Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Gostje so do zmage prišli v prvih 45. minutah, ko so prišli do dveh golov prednosti. Kašnik je  zadel v 16. minuti po podaju Hrubika, ki je še sam zadel v 41. minuti.

Domači, ki so bili v večjem delu tekmi boljši, so v drugem polčasu poskušali vse, da bi prišli do zadetka, uspelo jim je šele v 86. minuti. Strelec je bil Velikonja po podaji Grudine za končni rezultat.

Rudar je zdaj sedmi na lestvici z 39 točkami, Gorica pa je s 30 točkami na devetem mestu, ki bodi v play-off za obstanek.