Safet Hadžić podpisal novo pogodbo z Olimpijo

Prva liga 24. Maj 201913:05 > 13:14
NK Olimpija/SPS

NK Olimpija je danes podpisala dveletno pogodbo z glavnim trenerjem članskega moštva Safetom Hadžićem

NK Olimpija Ljubljana

Pred podpisom pogodbe se je Safet Hadžić sestal s predsednikom NK Olimpija Milanom Mandarićem. V enournem pogovoru sta analizirala stanje v moštvu in ocenila dosežene rezultate v tej sezoni, trener pa je predsednika seznanil tudi s svojimi načrti, ki se nanašajo na pripravo moštva za pokalno tekmo in kvalifikacije za evropsko ligo.

Predsednik Mandarić je dosedanje sodelovanje ocenil kot uspešno in konstruktivno, obenem pa poudaril, da so pred zmaji še številni izzivi, ki zahtevajo trdo delo in disciplino: »Kot sem večkrat poudaril, ima Olimpija to prednost, da ima v svojih vrstah kakovostne trenerje, na katere se lahko zanesemo, kar se je znova potrdilo. Safetu Hadžiću želim še veliko uspehov. Zame je zelo pomembno, da sva se strinjala glede pomena in vloge lastnih mladih nogometašev, ki so zagotovilo prihodnosti kluba. Safet Hadžić bo imel tudi v prihodnje polno podporo vodstva kluba, je pa samoumevno, da vsi pričakujemo tudi rezultate, ki so primerni za Olimpijo,« je poudaril predsednik Mandarić.

Trener Safet Hadžić se je zahvalil predsedniku za zaupanje in podporo ter zagotovil, da bo tudi v bodoče usmeril vse moči in znanje v to, da bo Olimpija uspešna tako na domačem kot tudi na evropskem nogometnem prizorišču.