Rožman z Domžalami podpisal pogodbo za nedoločen čas

Prva liga 25. Maj 201919:28 > 19:33
Domžale/Facebook

Iz tabora Domžal so tik pred pričetkom zadnje tekme v sezoni sporočili, da so s trenerjem Simonom Rožmanom obnovili pogodbo. Slednja zdaj velja za nedoločen čas.

V nogometu so takšne pogodbe sila nevsakdanje, rumena družina pa s tem nakazuje, kako močno zaupa Simonu Rožmanu.

Poteza za prihodnost! Veseli in ponosni smo, da bo naše moštvo tudi v prihodnje vodil trener Simon Rožman, s katerim smo podpisali novo pogodbo. Le ta, v skladu z našim izjemnim zaupanjem vanj, velja za nedoločen čas,” so zapisali Domžalčani.

Rožman je v Domžalah že vse od leta 2016. Najprej je bil strokovni koordinator, nato pa je nasledil Luko Elsnerja. Slednji je klub zapustil septembra 2016, Rožman pa vse od takrat vodi Domžale in se v PLTS trenutno ponaša z enim najdaljših trenerskih stažev.

Pod njegovim vodstvom so Domžale v zadnjih letih vselej nase opozarjale v poletnih kvalifikacijah. V PLTS je v zadnjih dveh sezonah z Domžalami osvojil tretje mesto.