Oliver Bogatinov novi strokovni vodja NŠ NK Maribor

Prva liga 9. Jun 201913:21 > 13:26
NK Maribor

Po nekaterih okrepitvah so se državni prvaki iz Maribora sedaj okrepili še tudi na mestu nogometne šole. Novi strokovni vodja NŠ NK Maribor je po pričakovanjih postal dosedanji trener Aluminija Oliver Bogatinov.

Oliver Bogatinov je postal novi strokovni vodja Nogometne šole NK Maribor. Po uspešni zgodbi v članskem nogometu, na klopi Aluminija, je sprejel povabilo iz Ljudskega vrta. Marin Bloudek je s koncem sezone 2018/19 zaključil sodelovanje, njegov naslednik pa začenja z delom na dobrih temeljih za uspešno nadaljevanje.

“Vesel in ponosen sem, da sem del vijol’čne zgodbe. Pripravljen sem na nov, velik izziv, z namenom, da vložim vso energijo in znanje v ta projekt. Maribor ima zelo dobro šolo, z velikim potencialom, skupaj z vsemi sodelavci v klubu, s trenerji in igralci, pa bom skušal prispevati svoj delež, da bi fantje na svoji razvojni poti v nogometni šoli optimalno napredovali,” pravi ambiciozni 40-letnik, ki se je po Al Hilalu v Savdski Arabiji in Kopru znova usmeril k delu z mlajšimi selekcijami.