Vuk in Podlogar ostajata v Domžalah

Prva liga 11. Jun 201917:10 > 17:16
Ekipa24.si

V teh dneh so pri popolnjevanju kadrovske križanke vsaj navzven najbolj dejavni ob Kamniški Bistrici. Domžalčani so potrdili še dva aduta v moštvu, ki se bo borilo za postavljene cilje.

Slobodan Vuk in Matej Podlogar sta podaljšala sodelovanje z domžalskim klubom, napadalca bosta rumeni dres nosila vsaj še eno leto, do konca prihajajoče sezone.

“Po koncu lanske sezone sem se pogovoril tako s trenerjem Simonom Rožmanom, kot s športnim direktorjem Matejem Oražmom. Skupaj smo prišli do dogovora, da bi bilo podaljšanje pogodbe zame najbolj optimalna poteza. Oba sta povedala, da sta bila z mojimi igrami v minuli sezoni zadovoljna, kar so v klubu pokazali z novim enoletnim dogovorom, za kar se obema zahvaljujem. Nova pogodba zame pomeni nagrado in potrdilo, da sem na pravi poti, zato bom tudi v prihajajoči sezoni na igrišču skušal dati vse od sebe,” je po podpisu pogodbe dejal Vuk.

Za podaljšanje bivanja med rumenimi se je odločil tudi Podlogar: “Po nekaj letih spet izjemno uživam v nogometu. Vem, da imam v Domžalah izjemne pogoje za napredek in tu se tudi odlično počutim. Moštvo se med seboj res dobro razume, smo prava ekipa, kar tudi pripomore k dobremu počutju. K slednjemu pa so v spomladanskem delu lanske sezone doprinesle tudi naše dobre predstave, kar je tudi eden izmed razlogov, da sem se odločil za podaljšanje.”

Vuk je v minuli sezoni dosegel sedem zadetkov, Podlogar je bil uspešen petkrat.