Olimpija potrdila pogovore o prodaji

Prva liga 19. Jun 201913:01 > 13:05
NK Olimpija/SPS

Vodstvo Olimpije je potrdilo, da v pisarnah potekajo pogovori o prihodnosti ljubljanskega kluba, ki ga najverjetneje zapušča predsednik Milan Mandarić.

Ljubljančani so v izjavi za javnost zapisali, da je Mandarić “v pretekli sezoni večkrat izpostavil, da se bliža čas, ko bo zaključil svoje poslanstvo v klubu. V ta namen je predsednik v preteklih mesecih opravil več pogovorov s potencialnimi interesenti za vlaganje v Olimpijo. Pogovori o tem so odprti in potekajo tudi v teh dneh.

Pred nami so pomembne kvalifikacijske tekme za vstop v Ligo Evropa in v klubu vso energijo usmerjamo k temu cilju. Naša želja je, da na tem področju dosežemo zgodovinski uspeh in z njim kronamo ero Milana Mandarića v NK Olimpija. O morebitnem odhodu našega predsednika ali prihodu novega vlagatelja bo javnost pravočasno obveščena,” so še zapisali v izjavi za javnost.

Športni dnevnik Ekipa je včeraj razkril ime potencialnega kupca. To naj bi bil Italijan Gabriele Nardin.