Olimpija ima novo moč v napadu

Prva liga 3. Jul 201919:28 > 19:34
NK Olimpija Ljubljana

NK Olimpija Ljubljana je danes v svoje vrste sprejela dva novinca. Poleg Luke Menala se je klubu pridružil tudi izkušeni napadalec Ante Vukušić.

28-letni hrvaški nogometaš že ima izkušnje s slovenskim nogometom, saj je bil v pretekli sezoni član Krškega, pred tem pa je igral tudi na Hrvaškem (Hajduk Split), Poljskem (Olimpia Grudziadz), v Italiji (Pescara), Švici (FC Lausanne-Sport), Belgiji (Waasland-Beveren), Nemčiji (Greuther Fürth) in Rusiji (Tosno).

Povezano

Zahvaljujem se predsedniku Milanu Mandariću in trenerju Safetu Hadžiću, da sta mi omogočila prihod. Olimpija v Sloveniji pomeni to, kar je bil Hajduk na Hrvaškem, ko sem igral zanj, najboljši klub. Sem poln optimizma, včeraj sem se spoznal z ekipo in sem zelo zadovoljen, da sem tu. Prišel sem dobro pripravljen, saj sem v zadnjem času vsak dan treniral na Hrvaškem. Olimpija bo po Hajduku prvi klub, v katerem bom igral napadalen nogomet, tako da že težko pričakujem začetek tekmovanja,” je povedal Vukušić in spregovoril tudi o ciljih za prihajajočo sezono: “Imam visoke cilje, drugače ne bi podpisal za ta klub. Na igrišču bom dal vse od sebe in z Olimpijo želim osvojiti naslov prvaka,” je ob podpisu pogodbe dejal Vukušić.