Triglav z dvema več do zmage proti Rudarju

Prva liga 27. Jul 201919:33 > 19:36
Printscreen

Nogometaši Triglava so prišli do druge letošjne zmage v edinem sobotnem obračunu tretjega kroga PLTS. Gorenjci so bili s 3:2 boljši od Rudarja iz Velenja.

Triglav je prišel do druge zmage, Rudar pa ob dveh remijih še čaka na prvo letošnjo zmago. Triglavani so povedli v 22. minuti, ko je v polno meril Luka Majcen. Domači so prednost podvojili v 40. minuti. David Kašnik je v kazenskem prostoru zrušil Majcna in dobil rdeči karton. Odgovornost je prevzel ravno Majcen in zanesljivo zadel.

Velenjčani so znižali ob koncu prvega polčasa, ko je podajo Aljaža Krefla z glavo izkoristil Leon Črnčič. Gostje so v 55. minuti znova zadeli ob igralcu manj, ko se je med strelce vpisal Milan Tučić, v 68. minuti pa po dveh rumenih kartonih Žige Škofleka v šestih minutah ostali še brez drugega igralca manj na igrišču.

Gorenjci so številčno prednost izkoristili v 76. minuti. Mož odločitve je bil z izjemnim zadetkom s 25 metrov David Tijanić.