Bravo ugnal Triglav, na tekmi kar štirje rdeči kartoni

Prva liga 30. Avg 201919:11 > 19:13
NK Bravo/Facebook

Nogometaši Brava so dobili prvo tekmo 8. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Triglav je v Ljubljani padel z 1:0. Kranjčani so tekmo končali le z osmerico.

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Edini zadetek na tekmi je dosegel Ovbokha Agboyi, ki je v 60. minuti izkoristil enajstmetrovko.

Tekmo so zaznamovali kar štirje rdeči kartoni. Najprej je glavni sodnik v 55. minuti izključil Kristjana Arha-Česna, le štiri minute zatem pa je rdeče videl še Kuhar. Pri Bravu si je predčasno pot pod prho prislužil Križan, v končnici tekme pa je pordečel še Marko Gajić.

Za Bravo je to druga zmaga v sezoni 2019/2020. Ljubljančani so z osmimi točkami na sedmem mestu PLTS. Triglav ima dve točki manj in drži predzadnje, deveto, mesto.

Bravo se bo v naslednjem krogu pomeril z Rudarjem, Triglav pa bo gostil Domžale.