Hadžić: Premagali smo se sami

Prva liga 29. Sep 201915:01 > 15:05
NK Olimpija Ljubljana

Trener Olimpije Safet Hadžić je bil po sobotnem večnem derbiju, ki ga je Maribor v Stožicah dobil s 4:2, vidno razočaran.

Glavni trener Olimpije Safet Hadžić je po tekmi povedal: “Čestitam Mariboru za zmago. Rečem lahko, da smo se premagali sami. Nasprotniki so bili vsekakor v določenih trenutkih boljši od nas, a tudi mi smo imeli svoje trenutke, ko smo bili dobri, tekmo pa izgubili zaradi naših neumnosti. Prvih 20 minut je bilo slabih in Maribor je izkoristil svoje priložnosti, lovili smo se in Maribor je dominiral. Kasneje smo obrnili zadevo, a na koncu je rezultat takšen, kakršen je. Zaslužena zmaga Maribora.

Maribor je Olimpijo povsem nadigral v prvih 20 minutah, ko so vijoličasti dosegli dva gola, a bi jih lahko še več. Nato so se gostitelji prebudili in sredi drugega polčasa tudi izenačili, a znova popustili v zaključku tekme, ko so prejeli dva gola.

Prvih 20 minut je bilo slabih, potem smo se vrnili v igro in začeli igrati, na koncu pa naredili preveč individualnih napak. Prevzemam svoj del odgovornosti, ekipo sem pustil na cedilu, upam, da se bom lahko v prihodnje odkupil. Iz tega se moramo nekaj naučiti, delati in v naslednjem krogu pokazati pravi obraz,” je po tekmo povedal kapetan Olimpije Nejc Vidmar.

Maribor je z zmago v Stožicah še podaljšal niz nepremagljivosti na gostovanjih pri večnem rivalu in se zavihtel na vrh lestvice PLTS.