Koper v lovu na prvo ligo krepi svoje vrste

Prva liga 4. Okt 201912:58 > 13:00
NK Maribor/Twitter

Trener Kopra Miran Srebernič bo v nadaljevanju sezone lahko računal še na dva izkušena nogometaša. Zvestobo Primorcem sta obljubila Dejan Djermanović in Marko Pejić. Koprčani v soboto gostujejo v Krškem - ob 18:30 v živo na SK 2.

Pogodbi s Koprom sta podpisala napadalec Dejan Djermanović, ki je bil v preteklosti med drugim član ljubljanske Olimpije, Celja, Krškega, Rudarja in Omanskega Salaha, ter Marko Pejić. Gre za otroka Dinama iz Zagreba, ki ima za sabo zanimivo zgodovino.

Štirindvajsetletni vezist je že v mladih letih odšel v Italijo k Sieni, Hajduku, leta 2017 pa je podpisal za Austrio. Igralec, ki se znajde tako na sredini igrišča kot tudi na levi strani obrambe, bil je tudi član mlajših hrvaških reprezentančnih selekcij.

Koprčani ne skrivajo, da se želijo po kolapsu ekspresno vrniti v prvo slovensko ligo. Svoje ambicije so potrdili tudi z zmago proti Mariboru v Pokalu Slovenije, nove prvenstvene točke v 2. SNL pa bodo lovili v soboto, ko bodo v derbiju kroga gostovali v Krškem (ob 18:30 v živo na SK 2).