Domžale doma po preobratu do prednosti proti Muri

Prva liga 24. Okt 201918:24 > 19:06
NZS

Domžale so na prvi tekmi v četrtfinalu pokala Slovenije doma s 3:2 premagali Muro, kar pomeni, da prav vse ostaja odprto pred povratno tekmo v Fazaneriji.

V daleč najbolj zanimivi tekmi v četrtfinalu pokala Slovenije so Domžale na prvi tekmi pred domačimi gledalci s 3:2 ugnali ekipo Mure. Pred povratno tekmo v Fazaneriji, tako še vse ostaja odprto.

V Domžalah se je odvijala zjemno zanimiva tekma, kjer so kot prvi povedli črno-beli. V 18. minuti je po podaji s kota in odbiti žogi pravi evrogol dosegel Nino Kouter. Na izenačenje nismo prav dolgo čakali, saj je že v 32. minuti po podaji s kota z glavo zadel Nikola Vujadinovič.

Drugi polčas so Domžalčani veliko bolje odprli in vse skupaj kronali z zadetkom v 59. minuti, ko je lepo akcijo rumenih z zadetkom kronal Matej Podlogar. V 76. minuti pa je bilo domače navdušenje še večje, saj je že na 3:1 povišal Slobodan Vuk.

In, ko je že kazalo, da bodo domači na povratno tekmo odšli z dvema zadetkoma prednosti je Vujadinovič storil prekršek na robu kazenskega prostora in ob tem prejel tudi drugi rumeni karton in moral predčasno z igrišča. Mura je darilo v 95. minuti z odprtima rokama izkoristila. Luka Bobičanec je lepo podal pred vrata, kjer je najvišje skočil Luka Šušnjara in postavil končni rezultat 3:2, ki Prekmurcem še naprej pušča povsem odprta vrata na poti v polfinale.