Domžale premagale Bravo, Mura pa Rudarja

Prva liga 27. Okt 201922:17 > 22:50
NK Domžale/Twitter

Rudar je proti Muri doma povedel z 1:0, a so v končnici do zmage (spet) prišli Prekmurci. Domžalčani so z goloma Podlogarja in Ibričića premagali Bravo.

Domžalčani so doma gostili novinca v ligi, ekipo Brava. Ravbarji so do vodstva prišli v 17. minuti, ko je po podaji Tončija Mujana mrežo Ljubljančanov zatresel Matej Podlogar. Tonči Mujan se je v vlogi asistenta znašel tudi v 29. minuti, ko je Senijad Ibričić vodstvo Domžal povišal na 2:0 in s tem golom postavil tudi končni izid tega obračuna.

Rudar je proti Muri povedel z 1:0, strelec zadetka je bil v 30. minuti Mićo Kuzmanović. Muraši so se z golom Luke Šušnjare v 71. minuti vrnili v igro, zmagovalca pa je z golom v končnici (spet) odločil Amadej Maroša (85′).