Gorica presenetila Udinese, Olimpiji remi z Interjem

Prva liga 2. Feb 201720:41 > 20:52
ND Gorica/Facebook

Prestižna zmaga Goričanov nad italijanskim prvoligašem, Olimpija pa je remizirala s hrvaškim nasprotnikom.

Kazalo je na neodločen izid, a se vrtnice s tem niso strinjale. V 85. minuti je predložek Janija Curka izkoristil rezervist Leon Marinič in zadel za prestižno zmago v Vidmu.

Nogometaši ljubljanske Olimpije so v Čatežu odigrali novo prijateljsko tekmo pred selitvijo v Turčijo in po vodstvu z 1:0 na koncu reševali remi proti hrvaškemu Interju (2:2). V 60. minuti je mrežo ekipe iz Zaprešiča zatresel kar njihov igralec Mislav Komorski.

Sledil je mrk med 70. in 75 minuto, ko so zmaji prejeli kar dva gola. Obakrat je zadel Jakov Puljić, se je pa na koncu našim državnim prvakom vseeno izšlo za vsaj remi, saj je v 90. minuti mrežo zatresel Andraž Kirm.