Ibričić bo kariero končal v Domžalah

Prva liga 5. Dec 201919:24 > 19:30
Domžale

Domžale so v sredo jesenski del PLTS sklenile z zmago v Stožicah proti Olimpiji (0:1), v četrtek pa razkrile, da bo Senijad Ibričić še naprej igral v rumenem.

34-letni kapetan rumene družine je z Domžalami podpisal pogodbo do leta 2024. To pomeni, da bo nekdanji reprezentant Bosne in Hercegovine v Domžalah sklenil profesionalno kariero. Domžalčani so hkrati razkrili, da bo Ibričić v klubu ostal tudi po koncu kariere.

Podaljšanja sodelovanja sem izredno vesel. Podpisal sem eno najljubših in najdaljših pogodb v karieri in v zadovoljstvo in čast mi je, da mi klub ponuja takšno priložnost. Dejstvo je, da bom tukaj ostal tudi po koncu igralne kariere, tako da se na zimski odmor zagotovo odpravljam najsrečnejši,” je za spletno stran kluba dejal nekdanji reprezentant Bosne in Hercegovine.

Igralska pogodba ga veže še leto in pol, odločitev, kdaj bo naredil tranzicijo, pa je popolnoma v njegovih rokah. V kolikor se bo počutil dobro in bo verjel, da lahko ekipi pomaga na igrišču, bo z nami tam, nato pa bo okrepil strokovni štab in deloval kot svetovalec za športno politiko kluba,” je dodal športni direktor Domžal Matej Oražem.