Hotić pred milijonskim prestopom v Belgijo

Prva liga 6. Jan 202011:58 > 11:59

Mariborska desetica Dino Hotić je pred odhodom v belgijsko prvoligaško druščino, kjer bo okrepil Cercle Brugge, poroča EkipaSN.

Dino Hotić je bil v zadnjih letih eden od ključnih delov v verigi Darka Milanića, v nadaljevanju kariere pa bo nosil dres belgijskega Cercle Brugga, poroča EkipaSN. Vijoličasti naj bi zanj dobili 1,2 milijona evrov odškodnine.

Hotić, ki je pred kratkim debitiral za reprezentanco Bosne in Hercegovine, naj bi danes v Belgiji opravil zdravniški pregled, nato pa naj bi ga v klubu tudi uradno predstavili.

Usmerjeno napadalni vezist bo podpisal pogodbo do junija leta 2024. Mariboru se je pridružil še kot mladinec, skupno pa za najuspešnejši slovenski klub odigral 159 tekem in dosegel 22 zadetkov.