Mandarić predsednik še dober teden, prihaja Kaiser?

Prva liga 11. Jan 202010:26 > 10:39
Milan Mandarić je nov nogometni projekt očitno našel v Ljubljani. foto: NK Olimpija/SPS

V Ljubljani, natančneje v nogometnem klubu Olimpija je za 20. januarja sklicana izredna volilna skupščina. Predsednik kluba Milan Mandarić bo kot vse kaže odšel, mesto predsednika pa prepustil Nemcu Thomasu Kaiserju.

Nogometaši bodo sicer uvodni trening opravili v ponedeljek 13. januarja. Takrat se bo trener Safet Hadžić letos tudi prvič družil s predstavniki sedme sile. Teden dni kasneje pa bo v prostorih Austria Trend Hotela v Ljubljani izredna volilna skupščina ljubljanskega kluba. Po tem bo znano kdo bo Olimpijo kot predsednik vodil v prihodnosti.

Milan Mandarić, ameriški poslovnež srbskih korenin je v času vodenja kluba kot predsednik Olimpijo popeljal do štirih lovorik. Poleg dveh naslovov državnih prvakov so Zmaji osvojili tudi dve pokalni lovoriki. Na izrednem zboru članov Športnega društva NK Olimpija Ljubljana bo predlagal svojo razrešitev, kot edini kandidat za njegova naslednika pa je Thomas Kaiser. Nemec je kot edini podal ustrezno kandidaturo.