Mance zapušča Domžale

Prva liga 8. Feb 201718:25 > 18:29
NK Domžale

Antonio Mance je šesti nogometaš Domžal, ki kariere ne bo nadaljeval v prvi slovenski ligi. 21-letni napadalec se po letu in sedmih mesecih ob Kamniški Bistrici seli na Slovaško. Tam je podpisal pogodbo s Trenčinom, ki je v prvem krogu letošnjih kvalifikacij za ligo prvakov premagal Olimpijo.

Mance je ob Kamniško Bistrico prišel poleti 2015 in že na prvi tekmi proti ljubljanski Olimpiji dosegel gol. Svojo prvo sezono je zaključil z enajstimi doseženimi zadetki, s čimer je bil najboljši strelec kluba. Njegove odlične igre so opazili številni tuji klubi in med njimi je bil tudi slovaški Trenčin, ki je bil med vsemi najbolj konkreten in Domžalam poslal zadovoljivo ponudbo tako za klub kot tudi za igralca.

Mance je v domžalskem dresu v slabi sezoni in pol zaigral na 52 tekmah, na katerih je dosegel 13 zadetkov.

Vir: NK Domžale