Maribor potrdil, da Zahović odhaja

Prva liga 13. Mar 202013:40 > 13:44
NK Maribor/Facebook

"Končana je skupna zgodba, ki je trajala od 1. avgusta 2007. Sporočamo, da smo se z Zlatkom Zahovičem kot športnim direktorjem NK Maribor sporazumno razšli, kot prijatelji," je Maribor na spletni strani potrdil, da Zlatko Zahović zapušča mesto športnega direktorja.

“Sklep je bil sprejet na njegovo pobudo in z današnjim podpisom sporazuma je sodelovanje športnega direktorja s klubom končano,” so v uvodu zapisali v Ljudskem vrtu in dodali, da bodo navijače o vseh nadaljnjih potezah v povezavi s strokovnim vodstvom in naslednjimi kadrovskimi zadevami vas bomo sproti obveščali.

Klub se je za sporočilo za javnost odločil, zarati trenutnega stanja v državi in razglađene epidemije.

Slovenski prvaki so se Zlatku Zahović v zaključku zahvalili za “njegov neprecenljiv prispevek v vlogi snovalca kadrovske politike pri zbiranju trofej na slovenskem prizorišču in postavljanju novih mejnikov v evropskem tekmovanju, ki so utrdili Maribor na mednarodnem nogometnem zemljevidu”, hkrati pa mu zaželeli “vso srečo in veliko uspehov na nadaljnji poklicni ter življenjski poti”.