Darijan Matić do konca sezone k Muri

Prva liga 15. Feb 201718:37 > 18:41
NK Olimpija/SPS

Na zadnji dan zimskega prestopnega roka so pri ljubljanskem prvoligašu potrdili, da bo Darijan Matić vsaj do konca sezone igral pri Muri.

Matić je kot kapetan Olimpije maja lani po 21 letih dvignil pokal za državnega prvaka, tokrat pa bo konec sezone dočakal pri tretjeligašu Muri. Na Fazanerijo Matić odhaja kot posojen igralec.

Kako se bodo pri Olimpiji še odločili glede Roka Kronavetra, še ni jasno, zmajem pa za odločitev o tem ostaja le še nekaj časa. Prestopni rok se za slovenske klube zaključi prav 15. februarja, enako pa velja za Hrvaško in Švico. Prav vodstvo zeleno-belih pa je tisto, ki je to zimo tudi največ poslovalo. Poleg Matića so med vidnejšimi klub zapustili še Miha Zajc, Antonio Mlinar Delamea, Etien Velikonja in Dejan Kelhar. Nekaj igralcev je v Olimpijo tudi prišlo, kot zadnji je v torek postal zmaj Nigerijec Nathan Oduwa.