Michael Regan/Getty Images

23.05.2020 | 19.40 > 19:47

Olimpija z bele pike do zmage proti Aluminiju

Nogometaši Olimpije so na prvi pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem sezone z 1:0 ugnali Aluminij. Edini zadetek za zmaje je v drugem polčasu z bele pike zabil Endri Čekiči.

NK Olimpija/Facebook

Še slabe dva tedna nas ločita do nadaljevanja PLTS. Ekipe pa se v pospešenem ritmu že pripravljajo na nadaljevanje sezone. Vodilna Olimpije je danes odigrala prijateljsko tekmo proti Aluminiju in slavila z minimalnih 1:0. Gol za zmago zeleno-belih je v drugem polčasu obračuna zabil Endri Čekiči.

Olimpija je sicer tekmo začela v naslednji postavi: Nejc Vidmar, Eric Boakye, Miral Samardžić, Daniel Kamy, Mario Jurčević, Tomislav Tomić, Bojan Knežević, Luka Menalo, Roman Bezjak, Stefan Savić in Ante Vukušić.

Ljubljančane v torek čaka še tekma proti Triglavu ter v soboto še obračun proti Gorici.

Mariborčani so prav tako danes odigrali prvo pripravljalno tekmo in s 3:1 ugnali Nafto iz Lendave.