Rezervna ekipa Olimpije izgubila proti Nafti

Prva liga 3. Jun 202021:03 > 21:10
NK Olimpija Ljubljana

Močno pomlajena ekipa Olimpije je izgubila zadnjo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem sezone. Uspešnejša je bila Nafta, ki je slavila z 1:0.

Trenutno vodilna ekipa PLTS je danes odigrala zadnjo tekmo pred nadaljevanjem državnega prvenstva. V Spodnji Šiški je močno pomlajena ekipa Olimpije izgubila proti Nafti z 1:0.

Trener Safet Hadžić je samo nekaj dni pred prvenstveno tekmo v Sežani odpočil praktično vse nosilce igre. Tekmo so začeli: Orbanić, Andrejašič, Burin, Šme, Židan, Kapun, Sešlar, Kurež, Bezjak, Elšnik in Kadrić.

Zeleno-beli bi morali že v 12. minuti ostati z deseterico, saj je rdeči karton prejel vratar Matija Orbanić. A se je po dogovoru obeh trenerjev prijateljska tekma nadaljevala brez izključitve.

Takoj na začetku drugega polčasa je Haris Kadrič zapravil najlepšo priložnost Olimpije na tekmi. Kazen s strani Nafte je prišla že v naslednji akciji, ko so gostje prišli do najstrožje kazni. Odločilni zadetek je v 47. minuti z bele pike zabil Vedran Vinko.