Oslabljena Olimpija začela s pripravami

Prva liga 31. Jul 202015:31 > 15:34
NK Olimpija/Facebook

Včeraj popoldne so priprave na novo sezono pričeli tudi nogometaši Olimpije. Na novem vadbenem igrišču v Stožicah je vadila oslabljena zasedba zmajev, kot so zapisali v ljubljanskem klubu, pa se bo polovica moštva treningom priključila v ponedeljek.

Olimpija javnosti še ni obvestila o prvih kadrovskih spremembah, je pa jasno, da se po izteku pogodbe poslavlja nekaj nosilcev igre. To je po prvem treningu priznal tudi Dino Skender, ki nadaljuje zgodbo v zmajevem gnezdu. “Sedaj smo maksimalno osredotočeni na novo prvenstvo in prihajajoče tekme. Ostali smo brez številnih igralcev in v kratkem času moramo hitro ukrepati in zagotoviti ustrezne zamenjave. Za novo sezono si želimo sestaviti mlado, močno in ambiciozno ekipo, ki bo igrala kombinatorno, agresivno in s pritiskom osvajala prostor,” pravi mladi Hrvat.

Od vidnejših članov ekipe so včeraj v Stožicah trenirali Nejc Vidmar, Jan Andrejašić, Timi Max Elšnik, Roman Bezjak in Jucie Lupeta. Ljubljančani bodo do začetka prvenstva odigrali eno pripravljalno srečanje.