Po desetletju prišel domov: Rajčević v Kopru

Prva liga 1. Avg 202017:14 > 17:17
FC Koper/Facebook

Aleksander Rajčević se po desetletju v Ljudskem vrtu vrača domov. Izkušeni branilec je po slovesu od Maribora postal član Kopra, ki bo po treh letih znova zaigral v prvi ligi.

Primorec je za člansko ekipo Kopra debitiral v sezoni 2005/06, na tekmi 19. kroga proti ajdovskemu Primorju. Zatem je za Koprčane odigral še 123 uradnih srečanj, po sezoni 2009/10, ko so kanarčki slavili naslov državnega prvaka, pa se je pridružil Mariboru.

V vijoličastem dresu je ob številnih lovorikah zaigral tudi v skupinskem delu UEFA Lige prvakov in UEFA Evropske lige, do danes pa je v prvi ligi zbral 319 tekem.

Rajčević je pred dnevi že zaigral v koprskem dresu, na pripravah v Kranjski Gori pa je zatresel mrežo madžarskega prvoligaša Budafokija.