V Domžalah vsi negativni, v sredo začetek prvenstva

Lado Vavpetič

Petkovo testiranje v klubu NK Domžale na prisotnost virusa Covid-19 je razkrilo, da so vsi testirani člani in igralci kluba negativni.

Potem, ko se je v preteklem tednu izkazalo, da je nogometaš Domžal pozitiven na virus Covid-19, so v klubu izvedli testiranje za vse nogometaše in člane strokovnega vodstva. Testiranje je pokazalo, da so strogi preventivni ukrepi dosegli svoj namen, saj so bili vsi testirani igralci in člani kluba negativni.

Rezultati vlivajo optimizem pred začetkom nove sezone Prve lige Telekom Slovenije. Kljub temu se prestavi tudi tekma 2. kroga sezone med Domžalami in Mariborom, saj skupni treningi pri domžalskem prvoligašu še niso omogočeni. Nova termina tekem Domžal v prvih dveh krogih prvenstva bosta določena naknadno.

Jubilejna, trideseta sezona Prve lige Telekom Slovenije se prične v sredo, 12. avgusta. (vir: nzs.si)