Težave za Olimpijo in celotno PLTS!

Prva liga 11. Avg 202012:35 > 12:44
NK Olimpija Ljubljana

Sreda prinaša začetek jubilejne, 30., sezone PLTS, ki pa je vse bolj pod vprašajem. Po Aluminiju in Domžalah imajo težave z okužbami s koronavirusom COVID-19 tudi pri Olimpiji.

NIJZ je po potrditvi treh okužb v ljubljanskem klubu odredil karanteno za celotno ekipo in strokovni štab. Okužbe je potrdilo ponedeljkovo testiranje, ki je bilo pred začetkom sezone 2020/21 obvezn za vse klube.

Zaradi stika s pozitivnimi na koronavirus (Covid19) morajo po strokovnih smernicah vsi igralci in strokovni štab v karanteno,” so Olimpiji zapisali pri Nacionalnem inštitutu za javno zdravje.

S tem je takoj postalo jasno, da je tekma 1. kroga med Olimpijo in Gorico, ki je bila na sporedu v četrtek ob 19. uri prestavljena.

Po težavah v Domžalah in Aluminiju so tako prestavljene že tri tekme uvodnega kroga. Neuradno se govori tudi o preložitvi začetka prvenstva.