Iz Crvene zvezde prek Manchester Cityja v Olimpijo?

Prva liga 12. Sep 202018:00 > 18:03
NK Olimpija Ljubljana

Olimpija očitno še ni končala kadrovanja v letošnjem prestopnem roku, saj naj bi se zanimala za usluge 21-letnega člana Manchester Cityja Luko Ilića, poroča snportal.si.

Olimpijo po prvenstveni preizkušnji proti Muri sredi naslednjega tedna čaka nova evropska preizkušnja, ko bodo v četrtek ob 18:30 z neposrednim prenosom na SK 1 v kvalifikacijah za Evropsko ligo gostili Zrinjski, medtem pa v Ljubljani še naprej iščejo okrepitve, s katerimi bi lažje izpolnili zastavljene cilje.

Po poročanju snportala.si naj bi se zmaji zanimali za usluge 21-letnega nogometaša iz Srbije Luko Ilića, ki je član Manchester Cityja. Ilić se je na Otok v zameno za 2.5 milijona evrov preselil iz Crvene zvezde, toda prave priložnosti pri sinje-modrih še ni dobil. Zadnji dve sezoni je kot posojen igralec preživel pri nizozemski NAC Bredi, za katero je v lanski sezoni dosegel pet zadetkov na 25 prvenstvenih nastopih.

Ilić se najbolje znajde na položaju napadalnega vezista.