Po Burgiću klub iz Nove Gorice zapušča tudi Lučić

Prva liga 15. Sep 202016:35 > 16:39
ND Gorica/Twitter

Po športnem direktorju Miranu Burgiću je Gorica ostala še brez trenerja Borivoja Lučića.

Mostarčan, ki je modro-bele popeljal do vrnitve med prvoligaško konkurenco, se po pogovoru z vodstvom kluba poslavlja po dveh porazih v uvodu državnega prvenstva.

“Lučić je ekipo prevzel na najnižji točki v zgodovini kluba in jo v lanski sezoni preko dodatnih kvalifikacij pomagal vrniti tja, kamor tudi spada. V luči nedavnih rezultatov je skozi konstruktivne pogovore med Lučićem in vodstvom kluba prišlo do zaključka, da je ekipa prišla do točke, ko potrebuje nove ideje,” so sporočili iz Nove Gorice in se zdaj že bivšemu trenerju zahvalili za vloženo delo.

V Ajdovščini živeči Lučić je Gorico skozi dodatne kvalifikacije vrnil v PLTS, v kateri so se vrtnice predstavile z dvema porazoma. Po Bravu je bil od Goričanov boljši še Koper, ki je na severu Primorske slavil z igralcem več.

Lestvico zagotavlja SofaScore LiveScore