Radomljani z zmago v Kranju na vrh razpredelnice

Prva liga 19. Sep 202022:22 > 22:35
NK Radomlje Facebook

Nogometaši Radomelj so v sklopu osmega kroga 2. SNL prepričljivo slavili v Kranju. Tamkajšnji Triglav so v obračunu dveh nekdanjih klubov Prve lige odpravili kar s 4:0.

V večerni tekmi pod žarometi kranjskega športnega parka so gostje že od začetka pokazali, da so prišli zgolj in samo po tri točke. V polno je že v 1. minuti meril Oliver Kregar, prednost pa je v 14. minuti z glavo povečal Luka Cerar.

V drugem polčasu so bili Radomljani spet nekoliko boljši tekmec in terensko premoč kronali z zadetkom v 70. minuti, ko je predložek v kazenski prostor lepo izkoristil Sacha Varga ter praktično odločil zmagovalca. Piko na “i” gladki zmagi je s samostojnim prodorom v 88. minuti postavil Sandi Nuhanović.

Radomlje so z zmago skočile na vrh lestvice 2. SNL, kjer imajo sedaj točko prednosti pred Krko. Ta je danes slavila v Beltincih (2:4). Triglav je šele deseti z 9 točkami. Jutri sta na sporedu še srečanji Brda – Dekani in Nafta – Brežice.