Domžale izgubile proti Kopru

Prva liga 4. Mar 201720:19 > 20:24
NK Domžale/Facebook

Nogometaši Domžal so v 23. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Kopru z 0:1 (0:1). Varovanci Simona Rožmana niso znali priti do mreže tekmeca. Koprčani so v Domžalah pred tem nazadnje zmagali avgusta 2013.

Leta 2013 je bil branilec Kopra tudi Miha Blažič. Ta pa je danes z avtogolom zagotovil tri točke svoji nekdanji ekipi.

V 37. minuti teknme so Koprčani po protinapadu pritisnili, prišli v kazenski prostor, nato pa je z desne strani pred vrata podal Jan Andrejašič, Blažič pa je nespretno z golenico žogo odbil v lastno mrežo.

Koprčani so bili sicer pred tem dvakrat rahlo nevarni, v osmi in 25. minuti je poskusil Courage Pekuson, a prvič žogo poslal čez gol, drugič pa je žogo poslal malce mimo vratnice z roba kazenskega prostora.

V drugem polčasu so prvi resneje zagrozili Domžalčani, ko je v 59. minuti – tudi po zaslugi gostujočega branilca, ki ga je žoga oplazila – Jure Matjašič z 18 metrov žogo poslal le malo mimo vratnice. V drugi minuti sodniškega dodatka so Domžalčani prišli še do ene lepe priložnosti, a je strel Jana Repasa z glavo Antolović obranil.