Se Cavani seli v Real Madrid?

La liga 21. Sep 202014:54 > 14:54
UEFA - Handout/UEFA via Getty Images

Španski mediji poročajo, da so zastopniki Edinsona Cavanija slednjega ponudili kraljevemu klubu iz Madrida.

Brat urugvajskega napadalca je pred nekaj dnevi kontaktiral upravo Real Madrida in jim ponudil usluge Edinsona Cavanija.

33-letni napadalec si želi dveletne pogodbe z možnostjo podaljšanja sodelovanja za eno leto ter 7 milijonov evrov letne plače.

Izkušeni napadalec je še pred koncem lanske sezone prekinil pogodbo s PSG-jem in je že dolgo časa prost igralec. Za njegove usluge so se ogreli Benfica, Leeds United, Inter Milan in tudi mestni tekmec belega baleta Atletico Madrid.

Urugvajec naj bi se ponujal tudi Barceloni, a ga uprava katalonskega ponosa ni želela pripeljati na Camp Nou.

Morda bodo to izkoristili v taboru galaktikov. Zinedine Zidane je seveda zelo zadovoljen s prvim napadalcem Karimom Benzemajem, z njegovo zamenjavo pa ni zadovoljen. Luki Joviću je že sporočil, da bo zanj bolje, če si poiščel nov klub.

Cavani se zaveda, da na Santiago Bernabeu ne bo prva izbira francoskega stratega in je pripravljen na drugačno vlogo kot je je bil vajen tekom kariere. Nekateri menijo, da bi lahko predstavljal varno in poceni naložbo.

Sportklub Slovenija