Mineva ga potrpljenje – Jović zapušča Real?

La liga 22. Sep 20200:51 > 0:55
Luka Jović
Francois Nel/Getty Images

Napadalec Real Madrid Luka Jović je nezadovoljen s svojim statusom, po poročanju agancije EFE pa je vodstvu kraljevega kluba prejšnji teden sporočil, da si želi prestopa.

REUTERS/Juan Medina

Isti vir poroča, da se za 22-letnega zanima njegov nekdanji klub Eintracht iz Frankfurta. Prav iz Eintrachta je Srb leta 2019 po izjemni sezoni za 60 milijonov evrov prestopil na Santiago Bernabeu.

Povezano

Trener kraljevega klubaZinedine Zidane Joviću ne zaupa zaradi različnih napak iz bližnje preteklosti. Tudi na tekmi proti Real Sociedadu (0:0) je Francoz Jovića pustil na klopi in priložnost ponudil nekaterim debitantom. Zidane je sicer po tekmi zatrjeval, da do Jovića ne goji zamer.

Proti nobenemu igralci Reala nimam nič. Enostavno nisem želel zamenjati igralnega sistema, zato sem zamenjal igralce na krilih,” je bil jasen Zidane.

Kljub besedam Zidana je že nekaj časa jasno, da Jović v Madridu zaenkrat nima prave priložnosti. Glavno težavo za Eintracht bo vsekakor predstavljala visoka plača srbskega reprezentanta.

Nekdanji član Crvene zvezde in Benfice je za nemški klub odigral 75 tekem in dosegel 36 golov ter dodal devet podaj. V prvi sezoni pri Realu je dosegel samo dva gola.

Sportklub Slovenija