Barca dogovorjena z branilcem Norwicha

La liga 22. Sep 202019:59 > 20:07
Stephen Pond Getty Images Sport

Če gre verjeti španskim medijem, bo branilec Norwich Cityja Max Aarons kmalu prestopil na Camp Nou.

Katalonci so že pred časom poslali ponudbo na Carrow Road za 20-letnega branilca, toda rumeni kanarčki so prvo ponudbo odbili.

Barcelona je po odhodu Nelsona Semeda še enkrat kontaktirala Norwich in sedaj se zdi, da sta kluba blizu dogovora. Blaugrana naj bi za 20-letnega desnega bočnega branilca odštela 20 milijonov evrov, vrednost prestopa pa bi lahko narastla celo na 30 milijonov evrov.

Ronald Koeman naj bi Angleža zelo cenil. Nizozemski strateg je že večkrat poudaril, da je impresioniran nad njegovo kvaliteto.

Aarons je lani v Premier ligi odigral 36 tekem, na katerih je prispeval 2 asistenci. Kanarčki so sicer izpadli iz elite tako, da letos tekmujejo v Championshipu.

Angležu pogodba z Norwichem poteče leta 2024. Zanj se je sicer zanimal tudi Liverpool.

Sportklub Slovenija