Marca: Koeman se v Barci že počuti nelagodno

La liga 24. Sep 202017:27 > 17:30
David Ramos/Getty Images

Marca, ki je tradicionalno nakljonjena Real Madridu, poroča, da je novi trener blaugrane Ronald Koeman že začel dvomiti v projekt kluba.

Nobene skrivnost ni, da je stanje v Barceloni nervozno in nestabilno. Klub je utrpel hud poraz proti Bayernu, nato pa se je soočil še z veliko sago okoli Lionela Messija, ki je želel Camp Nou zapustiti. Nova afera se je zgodila tik po tem, ko je nizozemski strateg prevzel ekipo, saj je Suarezu takoj sporočil, da nanj ne računa, zaradi česar se je mnogim navijačem kluba takoj zameril.

Koeman naj bi začel dvomiti, da ima podporo kluba. To naj bi, po poročanju Marce, zaupal najbližjim prijateljem. Vodstvo kluba, z Bartomeujem na čelu, naj bi dvomilo v nekatere njegove odločitve, zaradi česar naj bi se Koeman počutil nelagodno.

Prav tako v vizijo Nizozemca dvomijo številni navijači. Mnogi namreč menijo, da bi se moral klub na lepši način posloviti od Suareza. Prav tako so mnenja, da bi moral pravo priložnost dobiti Riqui Puig, a kot kaže se to ne bo zgodilo, saj je Koeman že sporočil, da ga ne vidi v resnih načrtih. Mnoge pristaše katalonskega ponosa je prav tako razjezil odhod Nelsona Semeda.

Barcelona bo prvič v novi sezoni zaigrala v nedeljo, ko bo gostovala na De la Ceramici pri Villarealu.

Sportklub Slovenija