Messijevo slovo: Vrgli so te ven, a me ne čudi

La liga 25. Sep 202012:31 > 12:34
Alex Caparros, Getty Images

Kapetan Barcelone Lionel Messi se je z objavo na Instagramu poslovil od Luisa Suareza in pri tem izkoristil priložnost, da je proti vodstvu kluba uperil nove strupene puščice.

Povezano

Izkušeni napadalec je po šestih letih zapustil Nou Camp in bo kariero nadaljeval pri madridskem Atleticu v družbi Jana Oblaka.

Luis Suarez je Barcelono zapustil zaradi odločitve novega trenerja Ronalda Koemana, ki ga je prečrtal iz ekipe. Odnos kluba do Urugvajca Lionelu Messiju niti približno ni po godu.

Zelo težko mi bo, ker s teboj ne bom preživljal dnevov, tako na igrišču kot izven njega. Vsi te bomo pogrešali. Skuaj smo preživeli veliko let, številne stvari, ki jih nikoli ne bom pozabil,” je Messi zapisal na svojem Instagram profilu in dodal: “Nenavadno te bo gledati v majici drugega kluba, še toliko bolj nenavadno pa bo igrati proti tebi. Zaslužil si si, da odideš kot eden od najpomembnejših igralcev v zgodovini kluba. Veliko si dosegel, tako na ekipni kot posamični ravni. Nisi si zaslužil, da so te vrgli ven na takšen način. Vendar pa je resnica takšna, da me na tej točki nič več ne more presenetiti. Želim ti vse najboljše. Rad te imam, kmalu se vidiva prijatelj.”

Razočaran zaradi slabih rezultatov in celotnim stanjem v klubu, je tudi Messi želel zapustiti Barcelono. Njegovo namero mu je preprečila previsoka odkupna klavzula, zato pa bo klub kot prost igralec lahko zapustil po koncu letošnje sezone.