Fati tlakoval pot do prepričljive zmage Barcelone

La liga 27. Sep 202022:40 > 22:43
David Ramos / Staff/Getty images

Barcelona je novo sezono v La Ligi začela z zmago potem, ko je na svojem stadionu s 4:0 premagal Villarreal.

Sportklub Slovenija

Tekmo je sijajno odprl mladi in nadarjeni Ansu Fati, ki je v zgolj štirih minutah dosegel dva zadetka.

Najprej je po podaji gol dosegel v 15. minuti, že v 19. pa povišal na 2:0, ko je uspešno zaključil po proti napadu. Podajo za drugi gol je zabeležil Leo Messi.

Ansu Fati je na zadnjih devetih tekmah, ki jih je začel v prvi postavi dosegel sedem golov.

Do konca prvega polčasa je Barcelona rešila vprašanje o zmagovalcu z dvema zadetkoma. Sijajni Fati je izsilil enajstmetrovko, Messi pa je bil natančen z bele točke. Za Argentinca je to že 17. sezona zapored, ko se mu je uspelo vpisati med strelce.

Končnih 4:0 pa je ob koncu prvega polčasa z avtogolom postavil Pau Torres