Suarezov sanjski debi: Fantastičen občutek

La liga 27. Sep 202018:01 > 18:03
Angel Martinez/Getty Images

Luis Suarez ni skrival zadovoljstva po sanjskem debiju za madridski Atletico, ko je ob teniški zmagi proti Granadi s 6:1 v dvajsetih minutah dosegel dva gol in podajo.

Povezano

Luis Suarez je v igro prišel v 70. minuti. Dve minuti kasneje je vpisal podajo, nato pa se v 85. in 93. minuti vpisal med strelce za prepričljivo zmago Atletica proti Granadi s 6:1.

Zelo sem srečen zaradi debija in zmage. To sem si želel. Fantastičen občutek. Zelo sem vesel, ker sem vpisal prvo tekmo za to ekipo in ker sem uradno postal soigralec teh fantastičnih fantov,” je bil navdušen 33-letni napadalec.

Urugvajec je po šestih letih zapustil Barcelono in se preselil na Wando Metropolitano. “Ekipa me je odlično sprejela, to je vedno najpomembnejše, ko zamenjate ekipo. Hvala vsem za podporo. Veselim se prihodnjih tekem in uresničevanju začrtanih ciljev,” je dodal Suarez.

Nekdanji zvezdnik Barcelone bo imel novo priložnost, da zablesti v rdeče-belem dresu čez tri dni, ko bo zasedba Diega Simeoneja v četrtem krogu La lige gostovala pri Huesci.