Suarez po debiju: Počutim se sijajno!

La liga 27. Sep 202019:10 > 19:14
Angel Martinez/Getty Images

Novi nogometaš Atletico Madrida Luis Suarez ni skrival navdušenja po debiju za colchonerose, na katerem je v vsega 20 minutah vpisal 2 zadetka in asistenco.

Suarez je proti Granadi v igro vstopil v 70. minuti in le 2 minuti kasneje že prispeval podajo za zadetek. Kasneje se je tudi sam vpisal med strelce. In to dvakrat! Prvi gol je dosegel v 85. minuti, drugega pa v 93. minuti ter tako prispeval velik delež k zmagi s 6:1.

Presrečen sem zaradi debija in zmage. To sem si želel. Sijajno se počutim. Veseli me, da sem zaigral skupaj z mojimi fantastičnimi soigralci,” je dejal 33-letni napadalec.

Urugvajec je po 6 letih zapustil Barcelono in se preselil na Wando Metropolitano:

Soigralci so me lepo sprejeli, kar je ključno, ko zamenjaš ekipo. Zahvala vsem za podporo! Veselim se naslednjih tekem. Želimo si doseči začrtane cilje,” sporoča Suarez.

Urugvajec bo lahko ponovno zablestel že čez 3 dni, ko se bo ekipa Simeoneja pomerila s Huesco.