Eurosport: Mbappe bo v Realu zamenjal Jovića

La liga 29. Sep 202012:25 > 12:26
REUTERS/Matthew Childs

Eurosport trdi, da se bo Kylian Mbappe prihodnje leto preselil k madridskemu Realu.

Mbappeja sice na PSG veže pogodba do junija 2022, kar pa ga kot kaže ne bo zadržalo v francoski prestolnici. Španski mediji so že pred časom razkrili, da je 21-letnik upravi PSG-ja sporočil, da bo leta 2021 zamenjal klubske barve.

Pri Eurosportu se sklicujejo na vire blizu madridskega Reala, kjer v Mbappeju vidijo dolgoročno rešitev za napad. Mbappe bo ob prihodu prevzel številko 9 in na položaju “devetke” zamenjal Luko Jovića. Slednji nima prave prihodnosti v Realu, predsednik kluba Florentino Perez pa je trenerju Zinedinu Zidanu dejal, da bo Jović ostal pri Realu do prihoda Mbappeja.

Mbappe je v članskem nogometu odigral že 198 tekem in dosegel kar 122 golov. Portal Transfermarkt.de ga ceni na 180 milijonov evrov.

Sportklub Slovenija