Fati: Živim sanje – igram z Messijem

La liga 28. Sep 202016:23 > 16:25
David Ramos/Getty Images

17-letni Ansu Fati je odigral eno izmed najvidnejših vlog na tekmi z Villarealom, ki jo je blaugrana dobila s 4:0. Barcelonin diamant razkriva, da ima najboljšega učitelja v Lionelu Messiju.

Pred dvobojem Barce z Villarealom je bila glavna tema pogovorov v Barceloni ta, da je Messi jezen na upravo kluba, ker je ta “spodila” Luisa Suareza v Atletico Madrid.

Ne glede na napeto stanje, so se varovanci Koemana na prvi tekmi v novi sezoni odrezali odlično. Blestel je Ansu Fati, ki je prispeval prva dva zadetka na tekmi.

Fati, ki je imel zgolj eno leto, ko je Messi debitiral za Barcelono, je dejal, da si je od nekdaj želel zaigrati skupaj z argentinskim velevirtuozom.

Kot otrok sem sanjal, da bom zaigral na tekmi skupaj z Messijem. Sedaj te sanje živim,” je dejal 17-letnik.

Mladenič je lani postal najmlajši strelec v zgodovini Barce. Nedvomno bo njegova letošnja minutaža, zaradi odhoda Suareza, bistveno večja.

Vsak dan želim napredovati. Učim se od mojih soigralcev, ki so najboljši na svetu. Na vsakem treningu me vzpodbujajo in mi pomagajo, da popravim napake ter tako postanem boljši,” je dejal ljubljenec Koemana Fati.

Sportklub Slovenija