"Barcelono sem želel narediti še boljšo in močnejšo."

La liga 30. Sep 202012:05 > 12:13
David Ramos/Getty Images

Barcelonin superzvezdnik Lionel Messi je v ekskluzivnem intervjuju za katalonski Sport zakopal bojno sekiro z vodstvom Barcelone.

Spor med Messijem in Barcelono je bil dober mesec glavna tema med vsemi nogometnimi navdušenci. Argentinec je navijače in vodstvo kluba pozval k pomiritvi strasti, saj je situacija v zadnjih 40 dneh zelo eskalirala.

Rad bi končal prepire in nestrinjanje. Navijači Barcelone se morajo zediniti in se zavedati, da najboljše šele prihaja. Še več strasti in entuziazma, to je edini način, da dosežemo vse naše cilje, vedno združeni in vedno usmerjeni v isto smer,” je v pogovoru za katalonski Sport sporočil Lionel Messi, ki se je posul s pepelom za vse poteze in izjave v zadnjem mesecu dni.

Prevzemam vso odgovornost za svoje napake. Če sem grešil, sem to storil zato, ker sem želel, da bi bila Barcelona še boljša in še močnejša,” dodaja prvi zvezdnik katalonskega ponosa.

Messi je v intervjuju nagovoril tudi navijače, ki jih je napoved o njegovem domnevnem odhodu iz kluba zelo vznemirila.

Tudi vsem članom kluba in navijačem želim poslati sporočilo. Če sem jih kakorkoli užalil, morajo vedeti, da sem to napravil z mislijo storiti čim več za naš klub in njegove interese,” navijačem sporoča Messi.

33-letnik je za člansko ekipo katalonskega ponosa debitiral že leta 2004. V tem času je v vseh tekmovanjih odigral 732 tekem in dosegel neverjetnih 635 golov.

Sportklub Slovenija