Koeman o Griezmannu: Lahko govori, ukazujem pa jaz

La liga 16. Okt 202019:45 > 19:49
Alex Caparros, Getty Images

Trener Barcelone Ronald Koeman je govoril z Antoinom Griezmannom, potem ko je francoski napadalec izjavil, da selektor Didier Deschamps dobro ve, na kateri položaj ga mora postaviti.

Sportklub Slovenija
Alex Caparros/Getty Images

Napadalec katalonskega kluba je bil strelec ob zmagi Francije na gostovanju na Hrvaškem (2:1).

Povezano

“Vsak ima pravico povedati, kar želi. Včeraj sva se pogovarjala, ampak ne o tem. Govorila sva o njegovem položaju in učinkovitosti. Iščem najboljše možnosti za ekipo in če menim, da mora igrati na desni strani, potem bo tako. Jaz odločam, on pa mora vsakič odigrati maksimalno,” je sporočil Ronald Koeman in dodal:

Griezmann se maksimalno trudi in moral bi imeti tudi srečo, ampak mora tudi tvegati. Trener je tukaj, da ukazuje, on pa mora na igrišču dati vse od sebe.

Francoz v tej sezoni na treh tekmah La lige še ni dal gola. Barcelona se bo v soboto v šestem kolu pomerila v gosteh z Getafejem.

Prenos tekme si boste lahko ogledali na kanalu Sportklub 2.

Sportklub Slovenija