Skrbi za Real: Ramos se je poškodoval pred El Clasicom

La liga 17. Okt 202021:45 > 21:51
REUTERS/Sergio Perez

Nogometaši Real Madrida so danes na svojem Di Stefano senzacionalno izgubili proti Cadizu, še večje skrbi za Zinedina Zidana pa predstavlja poškodba Sergia Ramosa.

Sportklub Slovenija

Kapetan kraljevega kluba iz Madrida se je poškodoval v zelo neprijetnem trenutku. Real med tednom začenja svojo pot v Ligi prvakov, že v soboto pa ga čaka El Clasico na Camp Nouu.

Sergio Ramos je grdo trčil s strelcem zmagovitega zadetka Lozanom. Oba sta zaradi trka po koncu prvega polčasa ostala v garderobi. Osrednji branilec Reala je prejel močan udarec v levo koleno in z igro ni mogel nadaljevati.

Jasno je, da poškodba ni hujše narave, a vseeno so v taboru Real v skrbeh, saj sta pred galaktiki dve zelo pomembni tekmi.

Real Madrid, Getafe, Granada in Cadiz imajo so z 10 točkami vodilne ekipe La lige.

El Clasico bo na sporedu 24. oktobra. Ogledali si ga boste lahko le na Sportklubu.

Kraljevski klub, Granada i Kadiz su sa po deset bodova lideri prvenstva Španije.