"Messi je na drugem nivoju, korak pred ostalimi"

La liga 19. Okt 202010:55 > 10:55
David Ramos/Getty Images

Argentinec Lionel Messi je najboljši nogometaš na svetu, trdi njegov mladi rojak Lautaro Martinez.

Sportklub Slovenija

Lautaro Martinez je o Lionelu Messiju spregovoril za uradno spletno stran Uefe.

“Lea bolj poznam kot soigralca iz reprezentance Argentine, kot svojega nasprotnika,” je dejal zvezdnik Interja in dodal: “To sem dejal v preteklosti, ponovil bom tudi tokrat – on je najboljši nogometaš na svetu. Dejstvo, da je Argentinec nas napolni s ponosom in vsi se trudimo učiti od njega. Po mojem mnenju je on nivo nad vsemi ostalimi. Drugače razume igro od vseh, vedno je korak pred ostalimi.”

Spomnimo, da se je med poletnim prestopnim rokom veliko pisalo o možnosti, da bi Lautaro kariero nadaljeval pri Barceloni, medtem ko je Messi želel zapustiti Nou Camp. Na koncu ne eden ne drugi ni zamenjal klubskih barv.

Sportklub Slovenija