Cavani še ne bo debitiral za United

La liga 19. Okt 202017:19 > 17:22
UEFA - Handout/UEFA via Getty Images

Napadalec Manchester Uniteda Edinson Cavani je zadnje dni preživel v karanteni. Otoški mediji so poročali, da bo Urugvajec za rdeče vrage debitiral na jutrišnji tekmi s PSG-jem v 1. krogu Lige prvakov, a se to ne bo zgodilo.

Cavani je moral po prihodu v Anglijo za 2 tedna v karanteno. Samoizolacija se mu je iztekla nekaj dni pred obračunom z njegovim bivšim klubom – PSG-jem. Mnogi so zato menili, da bo Ole Gunnar Solskjaer Urugvajca že jutri poslal v “ogenj”.

Danes je postalo jasno, da Cavani z ekipo ni odpotoval v Pariz, saj ga Norvežan ni uvrstil v kader za tekmo. To pomeni, da jutri ne bo zaigral v 1. krogu Lige prvakov proti bivšemu klubu.

Ole Gunnar Solskjaer prav tako jutri ne bo mogel računati na poškodovana Maguireja in Masona Greenwooda.