Real bi Isca in Marcela zamenjal za Dybalo

La liga 29. Okt 20209:03 > 9:05
Emilio Andreoli/Getty Images

Italijanski Calciomercato je postregel z novico, da se je madridski Real znova ogrel za vezista Juventusa Paula Dybalo.

Sportklub Slovenija

Povezano

Pred časom je bil Chelsea glavni kandidat, da si zagotovi usluge Paula Dybale, ki ni na isti valovni dolžini z Andreom Pirlo, danes pa naj bi imel največ možnosti madridski Real, ki bi v nasprotno smer poslal Marcela in Isca.

Brazilec in Španec v torek nista odšla z ekipo na tekmo 2. kroga Lige prvakov proti Borussii iz Monchengladbacha in sta v vse večji nemilosti trenerja Zinedina Zidana.

Do zamenjave bi utegnilo priti januarja naslednje leto. Isco je igralec, ki si ga močno želi Pirlo v svoji priljubljeni formaciji 3-4-1-2. Dodatna olajševalna okoliščina, da bi kluba lahko realizirala zamenjavo je tudi dejstvo, da se Iscu in Dybali aktualni pogodbi iztečeti poleti 2022.

Dybala se z Juventusom že nekaj časa dogovarja o podaljšanju pogodbe do leta 2025, vendar so pogovori zašli v slepo ulico.