Denis Doyle/Getty Images

31.10.2020 | 16.05

Poker Reala; Hazard zadel po 392 dneh!

Real Madrid

Nogometaši Reala Madrida so v 8. kolu La lige premagali Huesco s 4:1. Eden Hazard je dosegel svoj prvi gol po več kot letu dni.

Eden Hazard

Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Eden Hazard

Belgijec Eden Hazard je po štirih mesecih začel tekmo in svojo prvo tekmo sezone v La ligi obeležil s fantastičnim zadetkom s 25 metrov. V 40. minuti srečanja je Valverde na sredini našel Hazarda, ki je preigral branilca in z levico Madrid popeljal v vodstvo.

Real je bil precej boljši tekmec in v zadnji minuti prvega polčasa je Karim Benzema povišal na 2:0.

Benzema se je izkazal tudi kot asistent, ko je v 54. minuti podal za tretji gol Reala, ki ga je dosegel Federico Valverde. Zaostanek Huesce je v 74. minuti s svojim prvim golom v sezoni zmanjšal Diego Ferreiro, končni izid 4:1 za Real pa je v 90. minuti s svojim drugim zadetkom dneva postavil Benzema.

Real se je z zmago povzpel na vrh lestvice, Huesca pa je s samo 5 točkami in brez zmage v coni izpada.