Messi: Utrujen sem od vloge dežurnega krivca

La liga 19. Nov 202011:11 > 11:17
REUTERS/Juan Ignacio Roncoroni

Muke Lionela Messija pri Barceloni se nadaljujejo. Enega od najboljših nogometašev vseh časov je nekdanji menedžer Antoina Griezmanna obtožil, da je Francozu oteževal življenje v Kataloniji.

Sportklub Slovenija

Eric Olhats je dejal, da ima Lionel Messi preveč avtoritete pri Barceloni in da je blaugrana pod nekakšnim terorjem argentinskega zvezdnika, kar je bilo vse prej kot po volji Antoina Greizmanna, ki je lansko leto prestopil iz madridskega Atletica.

Messija so po reprezentančnem premoru že na letališču pričakali španski novinarji. “Iskreno, utrujen sem od tega, da sem v Barceloni dežurni krivec za vse,” se je odzval Messi in dodal: “Poleg tega me po 15 urah leta iz Peruja čaka to. To je popolna norost.”

Argentinec je bil poleti na izhodnih vratih Barcelone, a v klubu niso želeli niti slišati za prodajo. Messi je ostal, ker s klubom ni želel iti na sodišče s klubom, za katerega igra celotno kariero. Naslednje poletje bo postal prost igralec in govorice, da bo zapustil klub, so vse glasnejše.